Marcuz Rangel sa môže pochváliť úlovkom ako hrom. Na sociálnej sieti zverejnil fotografiou, na ktorej drží doslova monštrum. S pokojným svedomím si dovolíme tvrdiť, že ste zaručenie niečo také ešte nevideli!Neznámemu mužovi sa v jednom z rybárskych jazierok v južnom texaskom ranči nachádzajúcom sa v Batesville podarilo uloviť obrovitánsku žabu, ktorej telo je takmer rovnako dlhé ako to jeho. Marcus si, samozrejme, takýto kúsok nemohol nechať len pre seba, a preto ich spoločnú fotografiu zvečnil aj na Facebooku. Niektorí ľudia však zachovali neveriacky postoj a tvrdia, že ide o fotomontáž.

K fotke sa vyjadril aj hovorca texaských parkov Steve Lightfoot, ktorý potvrdil jej pravosť, i keď podľa jeho slov ide o optickú ilúziu a žaba nie je taká obrovská, ako sa môže zdať. No napriek tomu ide o poriadne 5-kilové monštrum!

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.