Celý hokejový svet napäto očakáva štart hokejových MS v Rusku. Kto tentokrát zdvihne nad hlavu trofej pre majstra sveta? Ako vidí šance našich hokejistov najväčšia tipérska komunita? Inšpirujte sa od skúsených tipérov a získajte parádny bonus.

Jeden z hokejových vrcholov roka je tu! V Rusku začína tohtoročný šampionát sveta a najväčšia komunita má svojich favoritov! Podľa bookmakerov má najväčšiu šancu získať titul majstra sveta domáce Rusko s kurzom 2,95:1 a hneď za nimi nasleduje obhajca z Kanady pri kurze 3,50:1. Ako sa bude dariť našej reprezentácii? Ak veríte Sekerovi a spol., môžete si na nich tipnúť pri parádnom kurze 70:1.

A ako to vidí najväčšia tipérska komunita? Stratég ondrejmato je presvedčený, že Fíni sa umiestnia do 4. miesta a naložil to za 37 EUR. A kurz? Slušných 1,90! Najväčším favoritom celej komunity sú však Kanaďania, ktorých tip na celkové prvenstvo nájdete už na niekoľkých stovkách tiketov.

Naskočte do špeciálnych súťaží k MS v hokeji!

Počas MS si už tradične môžete v najväčšej tipérskej komunite užiť súťaže o parádne ceny. Naskočte hneď so štartom MS do tipérskeho maratónu, v ktorom si stačí každý deň počas turnaja natipovať aspoň za 4 €, a získajte podiel zo skvelého balíka, ktorý má tentokrát výšku 20 000 EUR!

Počas celého šampionátu potom prebieha súťaž s názvom Hokejové Česko-Slovensko, kde sú v hre lákavé výhry a podmienky sú ešte jednoduchšie. Stačí len tipovať a o víťazovi rozhoduje čistá výhra! V hre je 750 nadupaných smartphonov LTLM V2 a viac ako 10 000 EUR na vaše stávky!

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Nahliadnite do Tiket arény a inšpirujte sa najlepšími tiketmi od skúsených tipérov alebo sa sami pochváľte svojimi úspechmi.

Vytvorte si účet v Tipsporte TU a získajte vstupný bonus až 2 000 EUR!

Foto: thedistractionnetwork.com