Najznámejší slovenský raper Rytmus sa už od začiatku kariéry prezentuje svojou láskou k luxusu. Výnimkou nie sú ani drahé autá, ktorých sa za roky raperovho pôsobenia na scéne prestriedalo v jeho garáži požehnane. No a aktuálne si Paťo užíva pohodlie ikonického Mercedesu Benz triedy G! 

Rap a drahé autá k sebe neoddeliteľne patria a Rytmus bol jedným z prvých na scéne, ktorý si mohol dovoliť aj naozaj výnimočné kúsky. Nie je to tak dávno, čo zničil super rýchly Nissan GT-R a dlhé roky sa ukazoval, ako milovník tých najluxusnejších značiek typu Rolls Royce či Bentley. Pred pár mesiacmi sa pochválil kúpou najnovšieho Mercedesu triedy S, no a naposledy opäť stavil na kvalitu tejto značky.

V uplynulých dňoch svojich fanúšikov na Instagrame teší zábermi na obľúbený Mercedes Benz G63 z edície AMG, ktorého cena sa v základnej výbave pohybuje od 130 000€ vyššie. Toto obrovské monštrum je snom mnohých chlapov, ktorí milujú veľké a luxusné stroje. Rytmus si ho však požičal iba na určitý čas a práve v ňom sa objaví v najnovšej časti obľúbenej série “Rapíky starej matere”. Takéto fáro by si však určite chcel aspoň na chvíľu vyskúšať každý z vás, no nie?

Foto: Instagram/Rytmusking