“Žiadne slová nedokážu popísať, ako sa cítim. Jeden z najlepších momentov v mojom živote,” napísala na svoj instagramový profil krásna slovenská tenistka Dominika Cibulková. Oprávnene, veď získala šiesty singlový titul WTA.V sobotňajšom finále zvíťazila Dominika Cibulková nad Češkou Karolínou Plíškovou s absolútnym prehľadom 7:5, 6:3, k čomu potrebovala len 101 minút. Turnaj WTA Premier Aegon International v anglickom Eastbourne je tak prvým Dominikiným triumfom na tráve.

A ako už u Domči býva zvykom, svoje pocity z výhry prejavila naozaj nefalšovaným spôsobom. Jej radosť a eufóriu cítiť z každej fotky, ktorá obletela svet. Samozrejme, nechýbajú ani komentáre o jej pocitoch z tohto cenného víťazstva. Ten je v podstate jej predsvadobným darčekom, keďže čoskoro sa Dominikin status slobodnej sexice zmení na vydatú sexicu.

Najkrajšia radosť z víťažstva

Zdroj: Instagram, Wtatennis Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Petra
Obyčajný človek neustále posúvajúci hranice svojich možností. Má však určitý strop, ktorý vraj neprekročí. Ale, ako hovorí: Nič nie je isté a preto, nikdy nehovorím nikdy, radšej volím slovíčko možno.