Playmate Plačková a exfarmárka Mokráňová majú spoločnú novinku. Zapredali sa istému prípravku, ktorý ak nájdete svojej priateľke v kúpeľni, nebudete zrejme nadšený. Chceli si dievčence privyrobiť alebo obe v rovnakom čase potrebovali veľké množstvo liečikov, za ktoré radšej farmaceutickým spoločnostiam zaplatili formou reklamy na svojom Instagrame?Lucinka aj Zuzanka sa na Instagrame zhruba naraz pochválili fotkou, kde držia v ruke prípravok, ktorý podporuje liečbu zápalu močových ciest a jeho užívaním dochádza aj k prevencii zápalu. Hneď vás na tie dve prešla chuť, však?

Napadajú nám viaceré scenáre, ktoré mohli viesť k tomuto zapredaniu sa reklame. Mohli prechladnúť pri prílišnom odhaľovaní sa? Mohli skrátka niečo chytiť? Každá niekde inde? Alebo žeby od jedného šťastlivca? Každopádne si slečny dali predsavzatie, že sa budú venovať aj prevencii.

“Funguje aj ako prevencia, čiže vždy pred s**om by ste mali užiť tabletku, aby ste po s**e šli cikať, a tak sa zbavili toxínov z tela,” radí magistra Plačková svojim followerkám. Nebolo by jednoduchšie nestriedať partnerov, prípadne používať ochranu? Aby si slečny nemysleli, že brusnice dokážu zázraky…

Magistra Plačková

 

Podobný názor ako Plačková zdieľa aj magistra Mokráňová

PS pre komentujúcich: Autor článku čestne prehlasuje, že má pravidelný pohlavný styk, nevykonáva sebaukájacie činnosti na žiadnej z menovaných, nemá malý pohlavný úd a nekompenzuje si žiadne komplexy.

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Jakub
Možno potomok dobrodruha a spisovateľa. A možno nie. Meno suchára, no nemá to rád suché. Neprofesionálne platonicky zamilovaný do kolegyne Loly. Ibaže Lolou sa môže ľahko stať každá okoloidúca s úsmevom a dlhými vlasmi.