Home MIX Modrá pilulka oslavuje: Doteraz pomohla viac ako 51 miliónom mužov!

Modrá pilulka oslavuje: Doteraz pomohla viac ako 51 miliónom mužov!

0
Modrá pilulka oslavuje: Doteraz pomohla viac ako 51 miliónom mužov!

Písal sa rok 1998 a do predaja vstúpila po niekoľkoročnom výskume zázračná pilulka, ktorá dokázala vyriešiť chúlostivý problém mnohých mužov. Pôvodne liek vyvíjaný na angínu pectoris sa viac osvedčil na mužskú erektívnu dysfunkciu a tak mohla uzrieť svetlo sveta táto vynikajúca modrá pomocníčka.

Práve v týchto dňoch oslavuje pilulka svojich krásnych 18 rokov, počas ktorých pomohla viac ako 51 miliónom mužov, trpiacich týmto nepríjemným problémom. Odhaduje sa, že za jednu sekundu sa na celom svete užije 6 tabletiek, čo je obdivuhodné číslo. Keď sa ale pozrieme na zverejnené štatistiky, tak do roku 2013 bolo skonzumovaných viac ako 3 miliardy modrých piluliek, teda do dnešného dňa musí byť aktuálne číslo omnoho vyššie.

A ktoré krajiny získali prvenstvo v počte užitých piluliek? Trochu prekvapivé, ale najviac ich bolo zakúpených na Britských ostrovoch, kde tabletky pomohli viac ako 86 miliónom Angličanov. Hneď za nimi sa na druhom mieste umiestnili Taliani. A práve v Taliansku vznikla pred časom jedna zaujímavá reklama kde sa pilulka stala hlavným aktérom, i keď reklama o nej nebola.

https://www.youtube.com/watch?v=7lcc62nrl9Y

Zdroj: Corriere.it | Foto: Depositphotos.com