Drahší než Chinaski či Kabát. Dokonca aj Helena Vondráčková musí pri ňom zblednúť závisťou! Reč je o známom moderátorovi a niekdajšom spevákovi Leošovi Marešovi, ktorý sa rozhodol vrátiť na hviezdne pódium a potešiť svojich fanúšikov dvomi koncertmi. Za lístky si ale pýta toľko, že sa vám z toho zatočí hlava!Možnože moderovanie mu už toľko nevynáša a Leoš si len jednoducho potrebuje zarobiť. Alebo mu spievanie naozaj chýba a pocítil potrebu znovu si to vyskúšať? V každom prípade, obľúbený moderátor bude mať v apríli 2018 v pražskej O2 aréne dva dni po sebe koncert, v rámci ktorého sa fanúšikovia môžu tešiť na jedinečnú šou. Chýbať nebudú špeciálni hostia, známe skladby, živá kapela, a Leoš dokonca vytiahne zo skrine aj svoje staré kožuchy.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Má to len jediný háčik – cena vstupenky na koncert sa pohybuje od 990 do 1990 českých korún, čo je viac, ako by vás vyšli koncerty ďaleko populárnejších a ostrieľanejších českých interpretov. Len pre predstavu – za taký Kabát zaplatíte od 390 do 1490 korún, najdrahšia vstupenka na Chinaski stála 890 korún. No a ak by ste chceli budúci rok osláviť sedemdesiatku s Helenkou Vondráčkovou na jej koncerte, ktorý bude tiež v O2 aréne, vstupenka vás môže vyjsť od 490 do maximálne 890 korún.

Leošovi Marešovi môže v Česku konkurovať snáď len Lucie Bílá, tá za najdrahšiu vstupenku tiež pýtala 1990 Kč. Na rozdiel od Mareša však myslela aj na tých chudobnejších a najlacnejší lístok na jej koncert tak stál o päťstovku menej, ako pýta slávny moderátor. Už len malá perlička na koniec – napriek vysokým cenám za vstupenky sú obidva koncerty Leoša Mareša vypredané.

Ešte aj Leošovi hafani s z toho celí vyjavení

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Teo
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.