Túžba po originálnych svadobných fotografiách sa niekedy nevypláca a môžu z nej plynúť nepríjemné dôsledky nielen pre samotný mladomanželský pár, ale aj pre mnohých ďalších ľudí tak ako v prípade 27-ročného Matthewa Lunna a jeho o sedem rokov staršej manželky Carly.

Dvojica sa rozhodla uzavrieť manželstvo na gréckom ostrove Rhodos. Svadba prebiehala úplne štandardne, kým sa rozjarení britskí mladomanželia nerozhodli urobiť si šteklivé fotky. Len tak pre zábavu zinscenovali orálny s*x, kedy nevesta pokľakla pred ženícha a vzbudzovala dojem, že ho práve uspokojuje. Vtip sa im však nepodaril tak, ako si predstavovali, pre manželské radovánky si totiž vybrali miesto absolútne nevhodné – bezprostrednú blízkosť pravoslávnej kláštornej kaplnky svätého Pavla.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Gréci sú na takéto pamiatky hrdí a keď sa svadobná fotka objavila na internete, pochopenie pre mladomanželov veru nemali. Obrázok sa dostal až k vrchnému duchovnému ostrova a ten s okamžitou platnosťou v kláštore zakázal svadby pre všetkých cudzincov. Tým skomplikoval situáciu mnohým dvojiciam, ktoré sa na tomto populárnom svadobnom mieste chceli nechať zosobášiť. V poradovníku sa vraj čakalo aj niekoľko rokov…

Pohoršujúcu foto, kvôli ktorej zakázali v kláštore kaplnky svätého Pavla sobáše cudzincov, si môžete pozrieť — TU —

Foto: Facebook