Mladý Austrálčan, respektíve obyvateľ Tasmánie zažil poriadne divokú noc. Zabával sa na večierku a zrazu tma. Okno, blackout, nazývajme to akokoľvek, až do momentu, keď sa ráno zobudil vo svojej posteli.Keďže si mladík, ktorý prepil celú noc, nepamätal cestu domov ani žiadne podrobnosti, vyskúšal si zobrať do rúk svoj mobil. Ako si tak zrazu začal prezerať fotky, ktoré by mu mohli pomôcť objasniť nočné “zážitky”, nastal šok. Muž našiel nezvyčajnú selfie! Fotku však nevyhotovil on, ale niekto celkom iný.

Selfie z mladíkovho mobilu

Muža priviezli domov samotní policajti. Z toho vyplýva jediné, ak by ste sa narodili v Tasmánii a neboli v stave absolútneho delíria agresívny, nemuseli by ste sa o seba báť a s trochou šťastia na ochotných policajtov so zmyslom pre humor by ste sa vyspali vo vlastných perinách.

Zdroj: Reddit | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Martin F
Chalan, ktorý vyrastal v byte oproti futbalovému štadiónu v meste so športovým duchom - v Dubnici nad Váhom. Milujem šport, najmä futbal, v telke nepohrdnem ani tenisom, basketbalom, hokejom ... a posledný rok som sa stal tak trochu závislý na šípkach. Život si taktiež neviem predstaviť bez rockovej/metalovej hudby. ... a samozrejme bez vtipov a srandy, ktorú veľmi nerád kazím a nemám problém si robiť ju ani sám zo seba