Päťnásť mladých chlapcov si užívalo intímnosti s oslicou. Už aj tak dosť bizarný príbeh sa tým ale nekončí. Orgie s úbohým zvieraťom sa mladíkom vypomstili dostatočne na to, aby svoj rozkrok držali od zvierat na míle vzdialený, snáď už po celý život!Rozbúrené hormóny päťnástich neplnoletých chlapcov ich priviedli k nápadu užiť si to zrejme s prvou samičkou, na ktorú natrafia. Bohužiaľ, sa mladikom priplietla do cesty oslica, a tak týpci spustili nohavice a hybaj na vec.

Celý príbeh sa odohral v exotickom Maroku, no nesmieme zabúdať na to, že aj u nás sa sem tam nájde podivín, ktorý vymydlí kučeravého barana.

Oslica sa nepochopiteľnému útoku ubrániť nevedela, avšak junákom sa pomstila oveľa rafinovanejším spôsobom ako otrepaným kopom do gulí. Zviera totiž nebolo zaočkované proti besnote.

Keďže sa choroba prenáša slinami a chlapci s oslom vyskúšali zrejme celú kámasutru, nadržanci skončili s nebezpečnou nákazou rovno v nemocnici. Napriek tomu, že sa celú kauzu snažili najmä rodiny chlapcov ututlať, nepodarilo sa. Medzi miestnymi obyvateľmi majú mladíci o “hanbu na sto rokov” postarané. Dokonca sa im ušli aj tri minúty celosvetovej “slávy” v podobe mediálneho virálu.

Zdroj: euroweeklynews.com