Mladá študentka Alica Franklin (26), ktorá je už nejakú dobu členkou Mensy, sa rozhodla podujať na bizarný experiment. Napriek svojmu vysokému IQ 150 sa Alice toto číslo zjavne málilo.Kvôli zvýšeniu hodnoty svojho IQ nezačala Alice ani viac študovať, ani sledovať poučné dokumenty. Dievčina len zlepšila pitný režim, a to nie hocijako. Zaumienila si, že si IQ zvýši tým, že bude prehĺtať mužské semena po dobu jedného roka. Blbosť? Práve naopak!

Po tomto experimente zaznamenala neskutočné výsledky. Zlepšila sa jej pamäť, kognitívne funkcie a jej IQ dosiahlo úroveň 220 bodov, čím tromfla aj velikánov ako Einsteina či Hawkinga a namierila si to tak do siene slávy medzi najinteligentnejších ľudí na svete. Semeno totiž obsahuje viac ako 200 proteínov, množstvo minerálov a vitamínov, čo napomáha k zlepšeniu nálady, ale aj lepšiemu fungovaniu mozgu. Ak teda chcete, aby vaše partnerky boli múdre a šťastné, viete, čo máte robiť.;) Prvé výsledky si všimnete už po dvoch týždňoch, no je potrebná každodenná aplikácia.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt woman tongue gif

Alice si pomocou semena zvýšila IQ na 220

Zdroj: worldnewsdailyreport.com | Foto: YouTube | Gif: imgur.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.