Karolína Chomisteková, ktorá v roku 2013 vyhrala prestížny titul Miss Slovensko, je v súčasnosti riaditeľkou slovenskej súťaže krásy, a preto mala včera tú česť predstaviť nášmu národu 12 finalistiek bojujúcich o titul v roku 2018.

Miss Slovensko 2018 sa uskutoční koncom apríla a dovtedy čakajú na dievčatá až 4 sústredenia. Tento ročník je výnimočný tým, že zoskupenie finalistiek je veľmi mladé a ich vekový priemer dáva dokopy 18 rokov. Krásky čaká v súťaži niekoľko noviniek a aj diváci sa vraj môžu tešiť na inovované finále. Z finálovej dvanástky zaiste neprehliadnete súťažiacu číslo 1 Dominiku Grecovú, ktorá v lete vyhrala súťaž Miss Leto 2017, alebo exotickú krásavicu s číslom 7 Jasminu Tatyovú. Tak čo, páni, ktorá bude vaša favoritka? 🙂

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

12 finalistiek súťaže Miss Slovensko 2018

Zľava doprava: 1. Dominika Grecová (Humenné), 2. Radka Grendová (Revúca), 3. Katarína Molčanová (Valaská), 4. Frederika Chovancová (Levoča), 5. Zuzana Liščinská (Košice), 6. Diana Ölvecká (Banská Bystrica), 7. Jasmina Tatyová (Trnava), 8. Nicole Hromkovičová (Bratislava), 9. Katarína Darášová (Stupava), 10. Rebeka Barboráková (Soblahov), 11. Katarína Očovanová (Hriňová), 12. Jana Kadvanová (Galanta)

Foto|Video: Facebook