Európan žije v priemere 76 rokov – počas nich teda aj vy zabijete čas asi takto!

 

25

Spánok je síce zdravý a spať sa, samozrejme, musí, ale že človek prespí počas svojho života až 25 rokov je neuveriteľné!

10,3

Ak by človek nechcel spať, jesť, oddychovať, zabávať sa, mohol by pracovať nonstop 10,3 roka a potom si dať celoživotný fajront, lebo by mal odrobené toľko, čo v priemerne pracujúci človek počas svojho „normálneho“ života.

48

Podľa prieskumu trvá se* 19 minút, pričom 7 minút sa týka predohry a ďalších 12 už samotného styku. Dokopy tak človek pres*uje 48 dní. Konečne plnohodnotne zabité dni! 😀

17

Ak vaša polovička stále diétuje, vystrašte ju otázkou, či chce takto trpieť až 17 rokov života?! To je totiž presne čas, ktorý ženy strávia počas svojho bytia chudnutím.

9,1

V priemere človek pozerá telku 2,8 hodín denne, z čoho vyplýva, že až 9,1 roka zabijeme čučaním do bedne. Samozrejme, že ak ju pozeráte od rána do večera, toto číslo sa vás netýka, pretože v takom prípade je omnoho vyššie!

3,66

Tieto roky trávime celkom príjemne. Jedením. Len to číslo týkajúce sa váhy jedla nie je až také krásne. Za svoj život prežerieme 35 ton potravy  🙁

3

Možno aj pri čítaní tohto článku sedíte na domácom tróne. Vedzte, že počas života si takto kraľujete nepretržite až 3 roky. Ak by sme mali trošku preháňať, tak toľko času doslova preseriete.

90

90 % času strávime v interiéri a len 10 % von. Celkom smutné, ale čo už, keď do školy sme chodiť museli a pri práci sme na tom rovnako, teda pokiaľ nemakáte niekde na vzduchu. A veru, už je zima, to päty z domu zase nevytiahneme len tak ľahko.

1500

Bavíme sa o alkohole a o litroch. Čo narobíme, keď alkohol spája ľudí a vždy je nám po ňom akosi veselšie. Potom to dopadne tak, že za život stiahneme 1500 litrov chľastu.

1

Malý  ̶  veľký, zadaný/ženatý – slobodný. Priemerný muž strávi 1 celý rok pozeraním sa na ženy. Málo? (Do tejto štatistiky sa pravdepodobne nezahŕňa očumovanie žien, ktoré máte doma.)