Miliardár Cecil Chao Sze-tsung je realitný magnát a na svojom konte má toľko peňazí, že bežný človek si to ani len nedokáže predstaviť. Rozhodol sa však, že sa o svoje milióny podelí. Konkrétne sa jedná o sumu 130 miliónov dolárov. Čo musí potenciálny záujemca splniť? Nič zložité – musí sa oženiť s jeho dcérou!

Určite sa pýtate sami seba, kde je ukrytý ten háčik. Je jeho dcéra tak škaredá obluda, že si ju nikto nevezme? Nie, jeho dcéra Gigi je obyčajná žena a pred jej dverami stoja zástupy mužov. Ona však všetkých odmieta… pretože je lesbička! A aby toho nebolo málo, už je vydatá za svoju dlhoročnú partnerku.

Gigi a Cecil
Cecil a Gigi

Gigi je smutná, že ju otec nerešpektuje takú, aká je a odkázala mu: „Otec, keďže si myslíš, že je pre mňa ľahké zmeniť orientáciu, vydám sa za muža, keď sa aj ty oženíš s mužom!“ Po tomto odkaze už Cecil konečne pochopil, že jeho dcéru priťahujú ženy, stále však dúfa, že jej nájde ženícha – muža. Miliardár je už tak zúfalý, že pôvodnú ponuku 65 miliónov zvýšil na dvojnásobok! Ak máte radi výzvy a chcete si zarobiť, pokojne vycestujte do Hong Kongu a skúste svoje šťastie. Veď vo svete sa stali už aj väčšie zázraky, ako zmena orientácie zo dňa na deň!

Zdroj: Viralthread.com, Youtube.com | Foto: 12160.info, Huffingtonpost.com