Okolo bývalého bossa slovenského podsvetia Mikuláša Černáka je v poslednom období opäť pomerne rušno. Jeho nedávny rozhovor vyvolal veľký záujem a „Miki“ v ňom priznal aj to, čo bolo pre neho najťažšie vo vzťahu k jeho rodine!

Budúci rok budú slovenské kiná pravdepodobne praskať vo švíkoch, keďže sa chystá snímka o jednom z hlavných predstaviteľov divokých 90-tych rokov na Slovensku. Film Miki o nechválne známom slovenskom mafiánovi Mikulášovi Černákovi bude odrazom vtedajšej doby, a samotný hlavný predstaviteľ na ňom spoločne s tvorcami ochotne spolupracuje. Podľa svojich slov totiž chce, aby ľudia videli presne to, čo sa v tom období naozaj dialo.

Černák sa v spomínanom rozhovore pre Startitup.sk nedávno priznal aj k tomu, čo bolo pre neho najťažšie v živote vo vzťahu k jeho rodine. Vyjadril sa, že to bol moment, keď sa po prelomení mlčania musel postaviť pred svoju chorú 75-ročnú mamu, pozrieť jej do očí a nevedieť zodpovedať na jej otázku: „Prečo som vstúpil do takýchto pekelných brán, keď ma ona od mala viedla úplne inou cestou?“

Dá sa očakávať, že nielen to, ale ešte omnoho viac vecí o živote „bossa bossov“ pred pobytom vo väzení odkryje už zmienený film Miki. Ten by mal byť budúci rok podobným hitom, ako kniha s názvom Prečo som prelomil mlčanie, ktorú samotný Černák napísal v roku 2015. Momentálne si stále odpykáva vo väzení v Leopoldove doživotný trest za mafiánsku trestnú činnosť z vtedajších čias.

Mafiáni – Mikuláš Černák

Zdroj: Startitup.sk | Foto|Video: YouTube