Mia Khalifa, krásna žena, bývalá p*rnoherečka a stále poriadna kosť. O jej priazeň sa uchádzajú zástupy mladých mužov, no ak je niektorý z nich dotieravý a nepochopí Khalifine “NIE”, pomsta ho neminie.

A pomsta veru nie je hocijaká. Ak nápadník stále otravuje, Mia Khalifa zverejní jeho správy na sociálnej sieti, kde má tisíce sledovateľov. Takáto potupa je dehonestujúca hlavne pre nápadníkov, ktorí sú zo známejších kruhov. Naposledy dostal príučku profesionálny hráč amerického futbalu Chad Kelly.

Chad pozýval Miu na rande hneď trikrát. Žiadal ju o priateľstvo na sociálnej sieti a dokonca s ňou chcel cez webkameru uskutočniť rozhovor. To už kráske pretiekli nervy a okrem toho, že jeho dvorenie zverejnila na Twiteri, prišla s ďalším ponížením.

Bývala herečka pre dospelých venovala športovcovi na Twitteri obrázok trička so slovami: “Akú máš adresu? Chcem ti poslať toto tričko…” Pre športovca to musela byť azda najväčšia potupa, akú v živote zažil. Teraz snáď už dá od rajcovnej Mii ruky preč a porozhliadne sa po inej.

Zdroj/Foto: Twitter, complex.com, bustedcoverage290.rssing.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomas Po
Klasický typ mladého chlapa, ktorý sa zaujíma o šport, ženy a peniaze. Rád si vypijem dobre vychladené pivko s partiou správnych ľudí, s ktorými pokecám s a naučím sa novým veciam, pozberám nové názory na určité veci a spravím si vlastný úsudok.