Meno Erika Barkolová je známe mnohým Slovákom. Diváci TV JOJ ju poznajú najmä ako šikovnú redaktorku a moderátorku, mnohí chlapi ju pre zmenu registrujú kvôli jej nadupanému dekoltu. Nedávno svoje obrovské vnady ukázala v takmer celej kráse!

Erika Barkolová začínala v televízii Markíza, ale po pár rokoch prešla ku konkurencii, a dnes je stálicou v TV JOJ. Tu moderovala pikantnú reláciu pre dospelých Črepiny +, následne presedlala na menej šteklivé témy a moderovala PROMI noviny, neskôr reláciu TOP Star. Sympatická blondína je preslávená nielen svojimi úspechmi pred kamerou, ale aj svojim luxusným telom.

Najmä jej prednosti vzbudzujú veľký záujem u opačného pohlavia a všetci chlapi, čo ju sledujú na Instagrame, sa nedávno mohli pokochať skvelým výhľadom. Erika totiž zazdieľala snímku z pláže iba v plavkách a nechala dokonale vyniknúť svoje krivky. K fotke dokonca bez ostychu napísala aj svoj vek. Kiežby všetky 41-ročné ženy vyzerali takto dobre!

Erika Barkolová

Spomínanú fotku si môžete pozrieť –TU–

Foto: Instagram/ErikaBarkolova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D