Na slovenskej šoubiznisovej scéne to začína naozaj vrieť. Známy spevák Martin Jakubec sa totiž nedávno rozhodol vyzvať najúspešnejšieho slovenského rapera Rytmusa do boxerského ringu. Potom, čo ho raper ignoroval, Jakubec sa do neho pustil ostrejšími vyjadreniami na sociálnych sieťach. A Paťo sa rozhodol konečne zareagovať!

Počas živého vysielania na jeho instagramovom profile ho totiž fanúšikovia zavalili otázkami a poznámkami smerom k Martinovi Jakubcovi, jeho urážkam voči Patrikovi a samotnej boxerskej výzve. Rytmus sa po chvíli predsa len rozhodol povedať, čo si o tom celom myslí a presne tak, ako ho poznáme. Tvrdými slovami, či urážkami vôbec nešetril, a Jakubcova odpoveď na seba nenechala dlho čakať.

Rytmus naložil Jakubcovi

Martin Jakubec sa na to rozhodol samozrejme o pár hodín neskôr zareagovať v samostatnom príspevku. Opäť použil aj vtipnú koláž, na ktorej je spolu s Rytmusom v boxerskom ringu. Okrem iného mu radí, aby si z neho alebo z petržalského rapera Molocha vzal príklad a začal tvoriť srdcom. V komentároch už Jakubca dokonca fanúšikovia vyzývajú, aby naložil raperovi v skladbe. Uvidíme, ako ďaleko ešte známy spevák zájde, a či dokážete vyprovokovať Rytmusa k ďalšej reakcii.

View this post on Instagram

Takže Rytmouse sa rozhodol na mňa reagovať a urážať ma? Lenže mňa on neurazí. Tento Turek, Kurd či k čomu sa to hlási, tvrdí že som niemand, hodnotí že si myslel, že má inteligentnejších fans keďže ma komunikujú o 106, zapodievajú sa mnou, neuvedomujúc si ako mi pomáhajú v reklame. Nemajú reagovať na mňa a nestúpať do každého hovna. OK som s tým úplne v pohode. Som rád, že to nedokázal udržať a vyjadril sa. Ale ja ho urážať nebudem ani tráviť nad ním čas. Len krátko. Len treba povedať, že čo on vypúšťa z úst sú samé hovná a produkuje za ostatný čas len samé sračky o ktorých recituje. Takže sám do nich stúpa a je v nich ponorený po uši jeho tvorbou. Rada pre neho. Začni tvoriť srdcom a ber si príklad odo mňa alebo Molocha. #jakubecking #rytmusking #soubiz #cvicime #bavime #zabava #sou #moloch #rap #monstrum #hovno #nikto #nic #rytmus @slovakwomansk @funmagazin.sk @topkysk @plusjedenden #hlbokamyslienka #sila

A post shared by Ⓜ️artin Jakubec Official®️ (@martinjakubec_official) on

Foto|Video: Instagram/MartinJakubec, Instagram/Rytmusking, Streamable.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.