Pred pár týždňami obleteli všetky svetové médiá správy o tom, že Conor McGregor bol počas dovolenky na Miami zatknutý. Dôvod bol jednoduchý. Otravnému fanúšikovi totiž vytrhol z ruky telefón a priamo na mieste mu ho rozdupal. Polícia teraz z celého incidentu zverejnila na YouTube aj zaujímavé video! 

Conor McGregor sa spoločne so svojimi ochrankármi objavil pred hotelom na Miami v skorých ranných hodinách. Aj napriek tomu ho tam však čakala hŕstka nadšených fanúšikov, ktorí si ho okamžite začali fotiť a kamerovať. Jeden z nich írskemu MMA zápasníkovi svietil bleskom priamo do očí, čo Conora zjavne otravovalo a na videu je vidno, že mu na to pravdepodobne aj niečo povedal.

Keďže o hlavu vyšší chlap s tým neprestal, tak sa výbušný McGregor už dlhšie neobťažoval mu niečo vysvetľovať slovne a na rad prišli činy. Mobil mu vyrazil z ruky, rozdupal, a potom si ho nechal sám pre seba, pravdepodobne ako dôkazový materiál pre políciu, keďže obeť sa rozhodla Conora nahlásiť a on tak skončil na pár hodín vo väzení. V celej tejto veci ešte nebolo navyše ukončené súdne pojednávanie a tak McGregor svoj trest ešte stále nepozná.

Conor McGregor vs. fanúšik

Poznámka redakcie: Rozbitie mobilu nájdete v čase od 0:55.

Foto|Video: Twitter, YouTube