Od prehry v zápase s Khabibom Nurmagomedovom sa zdá, že Conor McGregor urobí pre veľkolepý návrat do UFC čokoľvek. Nedávno na Twitteri vychválil svoj legendárny dvojzápas s Nateom Diazom z roku 2016 a naznačil, že stále verí v zápas číslo 3. Búrlivák Diaz však okamžite odpovedal a v krátkosti mu poriadne naložil! 

Minulý mesiac sme vás informovali o tom, že Conor McGregor by sa po skončení dištancu od UFC za vyčíňanie po zápase s Khabibom túžil stretnúť zoči-voči s Nateom Diazom. Táto jeho snaha o súboj trvá prostredníctvom sociálnych sietí už niekoľko týždňov, no tak sa zdá, že nádejný protivník to vidí inak. McGregor sa na Twitteri naposledy rozplýval nad tým, že odveta proti Diazovi bola najlepším zápasom histórie a že práve v nej ukázal, aký je skvelý.

Dokonca napísal, že jeho posledný duel s Khabibom bol oproti tomuto nič. V ďalšom statuse hovorí o tom, že je pre neho fascinujúce vrátiť sa späť do týchto čias a že sa stále môžu k tomu vrátiť obaja. Tým opäť naznačil túžbu stretnúť sa s Diazom v klietke znova. Ten však na to reagoval krátkou odpoveďou: „Tváriš sa, že sa ideš vrátiť naspäť, no v reálnom živote by si bol už mŕtvy.” Čo týmto drsným odkazom Diaz myslel, nie je až tak jasné a dopadnúť to môže akokoľvek. Fanúšikovia MMA by však boli z ďalšieho ich vzájomného zápasu určite nadšení!

Conor McGregor vs. Nate Diaz

Zdroj: Sportbible.com | Foto|Video: Instagram/ConorMcGregor, Instagram/NateDiaz, YouTube