Hovorí sa, že vkusné šperky posunú vzhľad ženy na úplne nový level. Samozrejme, že lepší. A to isté sa hovorí aj o make-upe, ale zároveň sa jedným dychom dodáva, že nič nerozžiari ženu tak, ako krásny úsmev. A to je pravda, krásny úsmev dokáže väčšie zázraky, ako ktorýkoľvek stylista. Ale čo my, čo sa nelíčime, čo sme zarastení a najväčšia starostlivosť o náš zovňajšok je návšteva kaderníka? Tiež nám žiarivý úsmev pomôže prilákať pozornosť opačného pohlavia? Nepochybne. Ako na to? Jednoducho.

 

Vyhnite sa zaručeným domácim receptom

Účinné bielenie zubov sa neskúšajte dosiahnuť pomocou domácich „overených receptov“. Prečo? Môžete si viac uškodiť ako pomôcť. Jedným z nich je použitie zubnej pasty so sódou bikarbónou. Ak nechcete mať zuby ako klavír, radšej to neskúšajte. Áno, vaše zuby budú belšie, no zároveň vaša sklovina dostane riadny úder – bude poškrabaná. Iný návod hovorí o tom, aby ste si umývali zuby citrónovou kôrou a jej šťavou. Postupne by ste sa prepracovali k belším zubom, no zároveň by ste sa prepracovali k veľkému množstvu kazov. Navyše tiež môže poškodiť sklovinu.

Bojíte sa zubára?

Zabudnite na domáce recepty a návody. Sú tu dva spôsoby, ako si účinne vybieliť zuby. Jedným je návšteva zubára a podstúpenie bielenia. Pokiaľ sa však bojíte ordinácie, kde bzučí vŕtačka hlučnejšie ako sršní úľ, je tu pre vás cesta, ktorou sa môžete bezbolestne vybrať. Skúste bieliace pásiky na zuby. O čo ide? Ide o 14 dňovú bieliacu kúru. Každý deň si na zuby nalepíte na 30-60 minút bieliaci pásik. Vy sami, bezbolestne, bez návštevy ordinácie. Už po prvých troch dňoch budete vidieť, že sa uberáte správnym smerom. A navyše – vaša sklovina neutrpí žiadnu ujmu. Dokonca aj ďasná sú v úplnom bezpečí. Chcete očariť aj vy ženy svojim úsmevom? Navštívte Cougar.sk a kúpte si žiarivý úsmev.