V slovenskom hokeji je v posledných dňoch poriadne dusno. Po Majstrovstvách sveta do 20 rokov sa totiž rozhodla dvojica našich reprezentantov tvrdo vyjadriť smerom k realizačnému tímu. Dnes na tlačovej konferencii však tréner Ernest Bokroš spoločne s manažérom Romanom Ulehlom ich slová popreli a mladíkov nepodržali ani spoluhráči! 

Ako prvý sa k možnému nefungovaniu rôznych záležitostí vo vnútri nášho mužstva vyjadril v sobotu Martin Pospíšil a o pár hodín neskôr sa pripojil aj Miloš Fafrák. Na dnešnej tlačovej konferencii boli teda všetci zvedaví, čo ohľadom ich slov na margo údajného amatérskeho prístupu realizačného tímu našej reprezentácie povedia kompetentní. Taktiež sa očakávalo, že svojich spoluhráčov podržia kapitán tímu Martin Fehérváry a obranca Marek Korenčík.

To sa však nestalo, keďže obaja chlapci sa priamym odpovediam skôr vyhýbali a nepovedali, na koho strane v tomto celom vlastne stoja. Tréner Bokroš sa spoločne s manažérom Ulehlom voči spomínaným obvineniam úplne ohradili a považujú ich za klamstvá. K celej tlačovke sa vyjadril neskôr aj sám Martin Pospíšil, ktorý túto malú mediálnu vojnu začal. Tlačovku považuje za frašku a za svojimi slovami si aj naďalej stojí. Celé jeho vyjadrenie si môžete prečítať nižšie.

Martin Pospíšil o tlačovej konferencii

Ernest Bokroš tlačová konferencia

Foto: Facebook.com/MartinPospíšil, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.