Kontroverzný spevák šlágrov si v poslednej dobe podáva jednu známu osobnosť za druhou. Jeho obrovskej kritike sa nevyhla ani známa tenistka Dominika Cibulková. Tvrdé slová však majú dohru!

Pred pár dňami sa Dominika Cibulková pochválila na Instagrame luxusným kožuchom. To rozzúrilo viacerých zástancov práv zvierat, ale aj známe osobnosti. Medzi nimi aj Martina Jakubca. Ten si našu známu tenistku poriadne podal a nešetril ani vulgarizmami.

„Dnes si rozoberieme túto hlúpu ženu. Volá sa Dominika Cibulková – Cibula. Môžem otvorene povedať, že je to netvor, tyran, ohava. Primitívna akože reprezentantka Slovenska,“ napísal. To však nebolo všetko. Celý jeho status plný nadávok si môžete pozrieť –TU–.

Martin Jakubec však asi netušil, akú môžu mať jeho slová dohru. Ľudia ho totiž na Facebooku nahlásili a sociálna sieť mu zablokovala možnosť hocičo zverejniť. Jakubec pre Plusku priznal, že má na 30 dní stopku práve kvôli spomínanému statusu. Nemôže pridávať príspevky, ani písať správy. Povedal však, že sa nezľakol a pritvrdí. Dokonca si myslí, že sa z neho stane najväčší komentátor v dejinách Slovenska.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/DomiCibulkova, Instagram/MartinJakubec_official