V posledných týždňoch sa veľkej obľube teší obnovená šou z dielne TV Markíza s názvom 2 na 1. Najnovším hosťom tejto relácie bude legendárny slovenský brankár Ján Lašák. Moderátori programu Adela Vinczeová a Dano Dangl sa ho rozhodli zavolať naozaj netradičným spôsobom!

Šou 2 na 1 sa po niekoľkých mesiaoch opätovne vrátila na slovenské TV obrazovky, konkrétne na obrazovky TV Markíza. Programom nás ako moderátori sprevádzajú Dano Dangl a Adela Vinczeová, pričom prvými hosťami obnovenej šou sa stali Marek Hamšík a následne Nela Pocisková. Najnovším “úlovkom” je legendárny hokejový brankár Ján Lašák, ktorý so slovenskou reprezentáciou vyhral zlato, striebro i bronz na MS v ľadovom hokeji a je tiež historicky prvý slovenský gólman v zámorskej NHL.

Ako upútavku na novú časť zverejnila TV Markíza na YouTube video, v ktorom sa Adela Vinczeová a Dano Dangl vybrali cez mesto za Jánom Lašákom, aby ho zavolali do svojej šou. Problémom však je, že obaja moderátori mali počas tejto strastiplnej cesty na sebe brankársku hokejovú výstroj. Samotná TV Markíza dokonca na svojom YouTube účte označila tento počin za najhlúpejší nápad v televíznej histórii. Pozrite si výsledok vo videu nižšie.

2 na 1: Najhlúpejší nápad v televíznej histórii

Foto|Video: YouTube/Televízia Markíza