Home Dievčatá Maria bola krásna a talentovaná študentka. Jediné meškanie ju zmenilo na nepoznanie!

Maria bola krásna a talentovaná študentka. Jediné meškanie ju zmenilo na nepoznanie!

0
Maria bola krásna a talentovaná študentka. Jediné meškanie ju zmenilo na nepoznanie!

Ruská modelka Maria Lebedeva bola krásna a talentovaná. Študovala právo, hrdila sa titulom „najkrajšie dievča v škole“ a celý život mala pred sebou. Všetko však zmenila osudná nehoda v auguste 2016, keď nasadla do auta k svojmu rozzúrenému priateľovi.

23-ročná Maria prišla na stretnutie so svojím priateľom Andrejom, s ktorým chodila štyri roky. Jej „neodpustiteľnou chybou“ bolo, že meškala a dorazila o pol hodiny neskôr, ako boli dohodnutí. Andrej bol riadne naštvaný, a keď si Maria sadla k nemu do auta, kričal na ňu. Hádka pokračovala aj počas jazdy. Andrej mal v sebe asi poriadnu dávku adrenalínu, pretože ulicami Novosibirsku sa rútil obrovskou rýchlosťou a kašľal aj na semafory. Na križovatke sa ich BMW 530 zrazilo s iným autom.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Kým Andreja a jeho kamaráta zachránili airbagy, Maria dopadla katastrofálne. Utrpela poškodenie mozgu, poranenia panvy, prišla o zrak a poškodila si aj chrbticu. Desať dní bojovala o život v kóme a keď sa prebrala, nečakalo ju nič dobré, len strata pamäte, obrovské bolesti, zmena vzhľadu a postupné strácanie priateľov. Ako inak, vykašľal sa na ňu aj jej priateľ.

Dnes rodina Máše bojuje za to, aby sa mladá dievčina uzdravila. Vyhlásila dokonca verejnú zbierku pre tých, ktorí chcú bývalej študentke pomôcť s rehabilitáciou a návratom do normálneho života. Maria prišla o svoju krásu, nedokáže sa pohybovať bez bielej paličky, musela opustiť školu a zo všetkých strán počúva len to, ako ju všetci ľutujú. Vzdať sa ale nechce, a bojuje ako lev. Aj keď sa jej právnický sen rozplynul, najnovšie sa chce dať dokopy tak, aby sa mohla stať letuškou…

Maria ako krásne dievča

Máriina premena

Foto: Instagram, YouTube