Home Šport Marek Hamšík hitom internetu: Keď uvidíte, čo dokázal proti Crotone, pochopíte prečo! (VIDEO)

Marek Hamšík hitom internetu: Keď uvidíte, čo dokázal proti Crotone, pochopíte prečo! (VIDEO)

0
Marek Hamšík hitom internetu: Keď uvidíte, čo dokázal proti Crotone, pochopíte prečo! (VIDEO)

Marek Hamšík sa dlhšiu dobu strelecky trápil, pretože ho zrejme ťažil rekord Diega Maradonu a “Marekiaro” ho v počte gólov za taliansky klub dlho nemohol prekonať . Keď sa to však slovenskému záložníkovi pred pár dňami podarilo a stal sa najlepším strelcom v histórii SSC Neapol, Hamšík nabral druhý dych!

Krátko po prekonaní Maradonu sa totiž opäť zaskvel gólom a tentokrát dokonca víťazným, keď rozhodol o výhre SSC Neapol na pôde Crotone 0:1. Nebol to však hocijaký gól. Vsietil ho hráč s číslom 17 na drese a dal ho v 17. minúte. Dokázal to v poslednom zápase roku 2017 a bol to navyše pre Mareka Hamšíka gól s poradovým číslom 117 za taliansky klub. Aby toho nebolo málo, Crotone sa v tom čase nachádzalo na 17. mieste tabuľky.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Táto naozaj neuskutočná súhra okolností a obrovský počet čísla 17 pri jeho góle spôsobili, že Marek Hamšík sa stal hitom internetu. O jeho netradičnom presnom zásahu písali aj najslávnejšie športové portály, akými sú napríklad Goal, Bleacher Report alebo Give Me Sport.

Marek Hamšík gól Crotone

 

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk >>> TU

Foto: Twitter | Video: Streamable.com