Na slovenskej rapovej scéne sa nedávno dalo dokopy legendárne trio, ktoré potešilo mnohých fanúšikov. Čis T (predtým Čistychov), Ego a Rytmus sa spojili na skladbe s názvom “Toto Neni Hudba”. Aj napriek tomu, že okolo tejto skladby nebol spočiatku žiaden veľký rozruch, pár týždňov od jej vydania začal Rytmusov text v nej poriadne prekážať manželke nášho známeho speváka! 

U raperov je síce bežné, že sa zvyknú ironickým spôsobom vyjadriť na adresu známych osobností vo svojich textoch a mnoho ľudí to ani nerieši, no z času na čas to však niekoho dokáže poriadne naštvať. Rovnakým prípadom je aj manželka legendárneho speváka Paľa Drapáka. Práve jeho meno v texte Rytmus spomenul s nelichotivým prívlastkom:  „Toto není bežná hudba pre dementov obmedzených, aby diktovali, ako hrať by nám to malo. Neže by ma to nejako s*alo, ale konečne pochopte, že nefrázujem jak je*lý Drapák Palo…”

Čis T feat. Rytmus, Ego – Toto Není Hudba

Práve tieto slová pani Drapákovú poriadne naštvali a vo svojom statuse na Facebooku Rytmusovi naložila ako ešte nikto. Porovnáva ho so svojím mužom a tvrdí, že slovenskí raperi vrátane Rytmusa si kariéru postavili iba na vulgarizmoch a osočovaní druhých ľudí, ktorým nesiahajú ani po členky. Nezabudla vynechať ani používanie autotune efektu, ktorý raperi v poslednej dobe vo veľkom využívajú v prípadoch, keď sa pokúšajú spievať. Tvrdí, že Rytmus by mal k Paľovi Drapákovi vzhliadať a učiť sa od neho.

Vytočená pani Drapáková udrela aj na citlivejšiu strunku, keď venovala pár slov aj vzťahu Rytmusa a Jasminy Alagič: “…a Tebe milá Jasmina úprimne prajem, aby si dostala rozum a poslala ľahšie toho premotivovaného Kinga, ktorý je tak nechutný, že už teraz viem, že žiadnu normálnu ženu nemôže urobiť šťastnou…“. Na záver nevynechala ani zvyšných dvoch raperov, ktorí sa na skladbe objavili: “o ostatných zúčastnených na tomto “diele” sa nebudem vyjadrovať, lebo nejaký prefetovaný Čistý …ani neviem čo presne…mi za to nestojí…a Ty, Ego, radšej rob letné hiťasy, lebo to Ti ide a týmito featuringami sa iba strápňuješ a je mi ťa ľúto…trapko…”. Celé znenie jej statusu si môžete prečítať nižšie. Názor si spravte sami.

Foto|Video: Instagram/Rytmusking, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.