Meno: Jana Milová, Bydlisko: Žilina, Výška: 169 cm, Váha: mimosúťažná 58 kg, súťažná 55 kg, Miery: 93-70-90, Znamenie: Ryba, Povolanie: fitness trénerka.Akému športu sa venuješ?

Bikiny fitness.

Úspechy dosiahnuté v športe?

Najväčším úspechom boli pre mňa Majstrovstvá Slovenska, na ktorých som sa z pomerne veľkej konkurencie umiestnila na treťom mieste, čiže som si odniesla bronzovú medailu.

Obľúbené jedlo?

Sushi a všetky morské príšerky. Zo sladkého zbožňujem piškóty a zmrzlinu.

Nahé sexy baby a ďalšie pikantnosti nájdete na Manforum.sk >>> TU

JanaMilova06

Akým športom si sa venovala v minulosti?

Pred tým, ako som začala profesionálne cvičiť, som sa žiadnemu športu nevenovala, len vo voľnom čase som chodila na korčule alebo som si len tak zaplávala.

Máš nejaký športový vzor?

Profesionálnu pretekárku v bikiny fitness, Nórku Christinu Strom Fjaereovú.

Ako si sa dostala k bikiny fitness?

K bikiny fitness som sa dostala naozaj len náhodou, a to tak, že som začala pracovať v jednom fitness centre ako recepčná v bare. Neskôr ma však už momentálne môj tréner Andrej Mozoláni oslovil, či to nechcem skúsiť. S nadšením som sa do toho pustila a neľutujem ani sekundu. Fitness mi dal nový pohľad na život a naučil ma disciplíne. Taktiež mi pomohol s hanblivosťou, ktorá bola mojím veľkým problémom. Teraz si už život bez cvičenia neviem ani predstaviť.

Nahé sexy baby a ďalšie pikantnosti nájdete na Manforum.sk >>> TU

JanaMilova04 copy

Koľkokrát do týždňa športuješ? 

Pohybu sa venujem každý jeden deň. Beriem ho ako samozrejmosť. Asi tak, ako keď sa ráno prebudím a idem si umyť zuby. Jednoducho je súčasťou môjho života.

Kde ťa môžeme stretnúť cvičiť?

Nájdete ma v jednom z fitness centier v Žiline, kde cvičím a zároveň svoje skúsenosti posúvam aj ďalej, keďže v ňom pracujem ako trénerka. Čitatelia ma môžu kontaktovať cez moju fanpage stránku, Jana Milova IFBB bikiny, kde im rada poradím ohľadom tréningov či správneho zdravého stravovania, poprípade sa môžem stať aj osobnou trénerkou.

Tvoj obľúbený cvik?

Drepy.

Ktorú časť svojho tela pokladáš za najlepšiu?

Naozaj neviem, pretože sa beriem ako celok, ktorý chcem zlepšovať. Stále nie som spokojná, ale to asi patrí k tomu, keďže mojím cieľom je napredovať a pracovať na sebe.

Nahé sexy baby a ďalšie pikantnosti nájdete na Manforum.sk >>> TU

JanaMilova05

Aký muž ťa zaujme?

Väčšina ľudí si myslí, že preto, lebo cvičím a pohybujem sa medzi svalnáčmi, ma takí muži priťahujú. To však naozaj neplatí. Muž ma musí zaujať ako obyčajný, úplne pohodový a dobre naladený chalan . V takejto spoločnosti sa cítim naozaj dobre a vtedy u mňa môže vzniknúť aj nejaká tá chémia :-)

Ako relaxuješ?

Za najväčší relax považujem, keď sa môžem len tak niekam previesť na motorke. Tento koníček som si natoľko obľúbila, že pre mňa predstavuje nesmierny oddych a vzhľadom na to, že milujem adrenalín, tak sa mi to potom spája do jedného celku. Za ďalší druh relaxu považujem varenie a pečenie, ktoré ma veľmi bavia. A ak je možnosť, zbožňujem wellness a dobrú športovú či thajskú masáž.

Nahé sexy baby a ďalšie pikantnosti nájdete na Manforum.sk >>> TU

JanaMilova02 copy

Ako sa rada zabávaš?

Keďže rada sem-tam aj vypnem, najlepšou zábavou pre mňa je, ak môžem byť s najbližšími napríklad len tak na záhrade a pogrilovať si dobré mäsko.

Čo chceš v živote dosiahnuť?

Momentálne sa pripravujem na nominačnú súťaž Mozolani Fitness Cup, ktorá bude 5. októbra v Žiline. Môžete ma na ňu prísť aj podporiť :-) Ak ma nominujú, tak sa zúčastním aj Majstrovstiev sveta v Kanade, kde by som chcela určite uspieť, a potom sa už uvidí. Ciele vo fitness mám stále väčšie a dúfam, že sa mi raz aj splnia. Mojím najväčším cieľom je byť najlepšia v tom, čo robím, čiže ako trénerka aj fitneska. Takže sa snažím nestagnovať a stále sa zlepšovať.

Najbližšie plány?

Cvičiť, cvičiť, cvičiť.

Nahé sexy baby a ďalšie pikantnosti nájdete na Manforum.sk >>> TU

Foto: Ivan PavliskoPriestory: Gino Paradise Bešeňová | Vizáž: Veronika Ondrušová

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.