Stále, čím ďalej tým viac mám pocit, že na Slovensku už fajčí marihuanu každý. Od malého dieťaťa v kočíku až po tú babku, ktorú si dnes ráno videl ako ide zo záťahu na akcie v supermarketoch.Modelová situácia. Idete si tak po preplnenej rušnej ulici. Chcete si zapáliť cigaretu, ale zistíte, že nemáte oheň. Týpka na rohu sa spýtate, či vám nemôže pripáliť. Odpovie, že nie, ale vraj má dobré nové brokolicové polievky, ak by ste chceli. Pozeráte uprene na neho, no ako obchodný zástupca predaja polotovarov vám nepripadá.

Lenže už ste to viackrát počuli, keď sa medzi sebou bavili vaši kamaráti. Údajne mali super novú, veľmi usmievavú. Odrazu si uvedomíte, že vám chce predať drogy. Odmietnete.

giphy-2

Porozhliadnete sa vôkol seba a zbadáte peknú mladú dievčinu. Podídete k nej a galantne ju poprosíte o zapaľovač. Odpovedá však, že ani ona nemá, pretože fajčí len niečo iné. Úsmev vám ihneď vybehne na tvári, keď si predstavíte ako to myslela. Dievčina pochopí a dodá, že nie také, ale zelené.

Hm, to akože Shreka fajčí? Alebo toho vykrikujúceho mimozemštana, čo na vás vždy vyskakuje z reklamy a vy chytáte infarkt? Až potom vám dopne, o čom vlastne točila.

alzak

Mamka by z nej radosť nemala. Z peňazí, čo od nej na antikoncepciu vyžobre, nakupuje narkotiká a potom sa rodia ďalší takí vyhúlenci ako i ona. Polovica Slovenska má červené očíská, akoby zváranie bol povinný predmet, alebo sa tu rozmohla epidémia zápalu spojiviek.

giphy-3

Idete ďalej. Neostáva vám nič iné ako si vytúžený zázrak na výrobu plameňa kúpiť. Zamierite k trafike. Malý smrad sa vám na zastávke bezdôvodne smeje. Neviete, či mu dať jednu výchovnú hneď alebo potom. I pri novinovom stánku pred vami stojí ďalší a pýta si sklo. Udivene zazeráte, veď sklárstvo je inde! Predavačka mu odrazu podá malú sklenenú trubičku a vy sa divíte, čo s tým plánuje robiť. Asi trpí brušnými problémami a už takéto mini klistýri predávajú. Sledujete ho. Odrazu vytiahne malé vrecko, čo tatkovi doma z gombíkov vzal a už tam tú trubičku tlačí a tlačí.

Nemôže sa ožrať ako normálny človek, aby mu zajtra bolo zle a dva dni nič nejedol? Ale on iste doma celú chladničku potom vyžerie. Ešte aj psovi granule pokradne, pretože v stave opojenia nemá dosť.

giphy-1

Foto: giphy.com, herb.co, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.