Miroslava, ktorá bola vychovávateľkou v detskom domove vo Svidníku, zneužívala takmer pol roka neplnoletého chlapca. Aspoň tak to vidí súd a verejnosť. Keď sa však nad tým zamyslíme a vrátime sa do čias, kedy nás od dospelosti delil už iba krôčik, núka sa nám otázka – naozaj ona zneužívala jeho? :D

Vychovávateľka z okresu Bardejov mala podľa informácií médií takmer pol roka se*uálne zneužívať mladíka, ktorý ale ešte nedosiahol vek 18 rokov. Za prevalenie ich radovánok môžu anonymné listy, ktoré sa dostali až na ústredie práce v Bratislave. Netrvalo dlho a všetko sa presunulo na prokuratúru a políciu. A hoci dvojica robila prasačinky aj mimo detského domova, dokonca v dome 31-ročnej vychovávateľky, z čoho je očividné, že mladík si jej prítomnosť vychutnával dobrovoľne, trest si zlízne vychovávateľka. Miroslava si tak kvôli zajkovi mohla v base odsedieť jeden až päť rokov.

Dnes je však už známe, že súd vo Svidníku udelil bývalej vychovávateľky trest 18 mesiacov s podmienečným odkladom na tri roky, pričom na dobu štyroch rokov sa môže so svojou prácou Miroslava rozlúčiť. Podľa jej slov ide ale o lož a všetko je výmyslom chlapcov z domova. To, či klamú puberťáci alebo rozvedená matka dvoch detí, nevedno, isté je len to, že verdikt súdu nadobudol právoplatnosť.

Zdroj: Cas.sk| Foto: Pexels.com, Giphy.com