Ešte pred pár dňami sa mala konať najväčšia kalba na slovenskej pôde pod názvom Project X Slovakia! Chcete vedieť, ako táto párty dopadla?

Už vo februári sme vás v článku Na Slovensko prichádza najväčší žúr všetkých čias. Pripravte sa na Project X! informovali o pripravovanej mega párty inšpirovanej populárnym filmom Projekt X. Všetko do poslednej chvíle nasvedčovalo tomu, že aj na Slovensku dokážeme spraviť zábavu, o akej sa bude ešte dlho hovoriť.

Výsledkom však bolo 5000 nahnevaných ľudí, ktorí sa žiadnej divokej párty nedočkali. Organizátor stiahol svoju udalosť z Facebooku a o pripravovanej akcii sa pár dní pred začatím zľahla zem. Ťažko povedať, či sa samotný organizátor zľakol zodpovednosti za niekoľko tisíc ľudí, ktorí svoju účasť potvrdili, alebo mal dotyčný len husté reči, no keď išlo do tuhého, skutek utek! Tak či onak sa k tomuto trapasu nevyjadril.

Na Slovensku vám nasľubujú modré z neba, konkrétne vstup zdarma, žúr v luxusnom dome s veľkou záhradou, no realita, bohužiaľ, vyzerala takto:

https://www.youtube.com/watch?v=_6Y2RESR7DI&list=LL7uTheEmZdeZ3QSd6_QdAJA&index=150

Pričom viacerí očakávali niečo takéto:

Zdroj: Youtube.com | Foto: filmofilia.com