Medzi najpopulárnejších hercov súčasnej generácie patrí jednoznačne 40-ročný chlapík z Londýna Tom Hardy. Práve tento Brit je častokrát zárukou kvality filmu a inak tomu zrejme nebude ani v pripravovanej mafiánskej pecke.

Mafiánska tematika sa teší veľkej obľube u tvorcov filmov či seriálov a najčastejšími divákmi takýchto počinov sú práve chlapi. Tento rok sa pre všetkých mužov, ktorí si radi pozrú dobrú gangsterku, pripravuje skutočná pecka. Už v apríli 2018 sa totiž začne natáčať strhujúi príbeh mapujúci najslávnejšieho mafiána všetkých čias Al Caponeho. Filmový počin s názvom Fonzo by mal zobrazovať posledné obdobie Caponeho života, ktorý zomrel vo veku 48 rokov vo svojom dome na Floride.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Postavu známeho gangstra talianskeho pôvodu, ktorý začínal v New Yorku a vrchol svojej mafiánskej kariéry zažil v Chicagu, podľa posledných správ stvárni svetoznámy herec Tom Hardy. Strhujúci príbeh najznámejšieho mafiána všetkých čias v kombinácii s hereckým umením Toma Hardyho sľubuje jedinečný filmový zážitok. Nevieme ako vy, ale my sa už snímky Fonzo nemôžeme dočkať.

Zdroj: Joe.ie | Foto: Twitter