Už prešlo neuveriteľných 30 rokov odvtedy, ako sa herec Richard Dean Ander­son objavil po prvýkrát v seriáli MacGyver. Čas sa podpísal i na ňom, a tak je dnes z charizmatického tajného agenta tuctový deduško.

Herec Richard Dean Ander­son sa preslávil legendárnym seriálom , v ktorom získal rolu ešte v roku 1985. Počas 139 epizód a siedmich rokov, čo seriál trval, sa stal idolom pre obe pohlavia. Dievčatá slintali nad jeho peknou tváričkou spojenou s drsným charakterom a chlapci ho zase obdivovali za jeho bezkonkurenčný talent, ktorý ho dostal z kaše aj v tých najťažších situáciách. K svojej postave Angusa MacGyvera sa vrátil aj o dva roky neskôr, kedy si zahral vo filmoch MacGyver: Stratený poklad Atlantídy a MacGyver: Cesta do skazy. Potom sa objavil v scifi seriáli Hviezdna brána a svoj hlas dokonca venoval aj vlastnej postave v seriáli Simpsonovci.

V súčasnosti má „Angus MacGyver“ 65 rokov a podľa fotiek sa môžete sami presvedčiť, že nálepka “lámač ženských sŕdc” je už nenávratne preč.

rich 1 rich 2 rich

Pamätáte si ešte na “epickú” zvučku seriálu MacGyver…?

Foto: Internet