Tak toto by sme od najznámejšieho kapitána na Slovensku veru naozaj nečakali! Bývalý minister SR Ľubomír Galko zverejnil na svojom facebookovom profile závažné obvinenie, ktoré predsedu NR SR vykresľuje vo veľmi zlom svetle. Mal sa vraj vyhrážať Lucii Nicholsonovej a podľa slov podpredsedníčky Národnej rady sa vysmieval aj z jej vzhľadu!

„Práve za mnou prišla veľmi rozrušená podpredsedníčka NR SR a kolegyňa Lucia Nicholsonová s tým, že predseda NR SR sa jej vyhrážal násilím. Doslova jej vraj povedal, že má byť ticho, lebo od neho dostane. A že dostane aj za to, že si z neho údajne niekedy robí srandu v súvislosti s bozkávaním jeho výložiek. Následne sa začal vysmievať z jej výzoru,“ informuje na Facebooku Galko, ktorý svoj príspevok označil ako „Závažné ONLINE INFO z NR SR“.

„Nepočul som dané slová, ale nemám dôvod Lucii neveriť, bola naozaj rozrušená a šokovaná.Chcem sa týmto kolegyne zastať a vysloviť jej ľudskú podporu. Takéto správanie voči žene je nehodné akéhokoľvek muža, nieto muža vo funkcii predsedu NR SR,“ doplnil poslanec.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zdroj: Facebook | Foto: Facebook, Instagram