Myslite na dôchodok! Zatiaľ čo ako mladý cestujete hore dole po svete, v pokročilom veku oceníte relax pri bazéne. Napríklad aj na Malorke v jednej z najluxusnejších štvrtí.

Klasický, no luxusný dizajn. Tak najvýstižnejšie znie opis veľkolepého letného sídla v prístave d’Andratx na španielskom ostrove Malorka. Vila sa nachádza v rezidenčnej štvrti Cala Moragues a stojí na jednom z posledných pozemkov s očarujúcim výhľadom na more. Štvrť je známa pre luxusné obchody a vyhlásené bary či reštaurácie na tej najvyššej úrovni.

Trojpodlažná nehnuteľnosť ponúka štyri spálne, ti kúpeľne, rozľahlú obývaciu izbu s krbom, modernú kuchyňu a aby ste sa priveľmi nenachodili, nechýba ani výťah. Vonkajšie zariadenie ponúka, samozrejme, bazén, ale tiež spa a fitnes centrum. Domček pre hostí je na úrovni bazéna rovnako zariadený veľmi luxusne.

Luxusna vila na Malorke

Vila má prívlastok high-end. Ozvučenie v celom dome je systémové od spoločnosti Sonos, vykurovanie je aj pomocou solárnych panelov a spotrebiče sú výhradne to najlepšie od značky Miele. Interiér je charakteristický vysokými stropmi a oknami od podlahy po strop, aby bol dom čo najviac presvetlený slnečným svetlom.

Veľkosť pozemku je 1 176 metrov štvorcových, z čoho je 546 metrov štvorcových rozloha vily. Vychytená rezidenčná štvrť, prvotriedny dizajn a celkové luxusné prevedenie sa postarali o to, že cena letnej rezidencie snov sa zastavila na 5,86 milióna eur. Nábytok nie je v cene.

Luxusna vila na Malorke

Luxusna vila na Malorke

Luxusna vila na Malorke Luxusna vila na Malorke Luxusna vila na Malorke Luxusna vila na Malorke Luxusna vila na Malorke Luxusna vila na Malorke Luxusna vila na Malorke Luxusna vila na Malorke Luxusna vila na Malorke Luxusna vila na Malorke Luxusna vila na Malorke Luxusna vila na Malorke Luxusna vila na Malorke Luxusna vila na Malorke Luxusna vila na Malorke Luxusna vila na Malorke Luxusna vila na Malorke Luxusna vila na Malorke Luxusna vila na Malorke

zdroj: mallorca-sothebysrealty.com l foto: Marco Richter