Známy slovenský moderátor, zabávač a scenárista Dano Dangl je v posledných rokoch jednou z hlavných televíznych hviezd. Možno aj preto si mohol dovoliť investovať do luxusného auta, ktoré bude určite ozdobou jeho garáže! 

44-ročný Dano Dangl je dlhé roky tvorcom mnohých úspešných šou, z ktorých môžeme spomenúť napríklad reláciu Kredenc alebo Partička, ktorá zožala úspech aj v susednom Česku. V súčasnosti pôsobí v televízii Markíza ako tvár relácie 2 na 1 spoločne s Adelou Vinczeovou, no podieľal sa napríklad aj na tvorbe kontroverznej Hypnoshow, ktorá začiatkom tohto roka však úspech nezaznamenala, a dočkala sa predovšetkým veľkej kritiky. Dangl si z toho ťažkú hlavu nerobí a naposledy zaujal novým prírastkom do svojej garáže.

Na Facebookovej stránke žilinskej pobočky BMW sa totiž objavili fotografie z jeho preberania BMW M5 šiestej generácie. Najnovšia verzia tohto tátoša má výkon 441 kW alebo ak chcete 600 koní. Pod kapotou sa skrýva 4,4 litrový osemvalec, ktorý uspokojí aj potreby náročnejšieho zákazníka. V špeciálnej úprave môže tento stroj dosiahnuť rýchlosť až 305 kilometrov za hodinu.

Vo vnútri samozrejme nechýbajú športové sedačky, ktoré sú pokryté nádhernou hnedou kožou. Cena tohto luxusu začína na hranici 120-tisíc eur, no v danej podobe sa mohla vyšplhať až na číslo 160-tisíc €. Dano Dangl tak na svojom najnovšom autíčku rozhodne nešetril a bude si v ňom môcť užívať poriadny komfort. My mu na záver prajeme veľa šťastných kilometrov!

Dano Dangl nové auto

Foto: Facebook/MD-Bavaria Žilina, Instagram/Tvmarkizaofficial