“Diamantové breitlingy, to je on,” známy verš jednej z Rytmusových skladieb nesedí len na samotného Patrika, ale aj na topoľčianskeho čáva Petra Dubaja. Mladý podnikateľ sa totiž môže pochváliť takou zbierkou luxusných hodiniek, že i samotnému Paťovi by z nej spadla sánka.

Ak si fičíte na Instagrame, Petra Dubaja vám dozaista predstavovať netreba. 22-ročný biznisman a aktuálne aj najpredávanejší slovenský spisovateľ z Topoľčian vystupuje na sociálnej sieti ako KingDubaj a svoj profil neustále zásobuje príspevkami nabitými luxusom. Nechýbajú v nich ani drahé hodinky, z ktorých súm by sa nejednému Slovákovi mohlo spraviť nevoľno. My sme sa na jeho luxusnú zbierku pozreli bližšie!

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

O Petrovi je známe, že začal podnikať už vo veľmi mladom veku. Aj vďaka tomu si svoje prvé drahé hodinky mohol kúpiť v 15-tich rokoch na základke, kedy v pražskom Breitlingu nechal za Breitling Black Super Avenger v limitovanej edícii cca 190 tisíc KČ, v prepočte asi 8000 tisíc eur, čo pre niekoho môžne značiť 16-mesačnú výplatu. Pri tomto čísle to ale ani zďaleka nekončí.

Medzi Dubajove najdrahšie klenoty patria hodinky menej známej značky CVSTOS, odborníci na hodinky ju ale dobre poznajú, ktoré si nechal vyrobiť na mieru v modeli Challenge R v zlatom prevedení osadené vyše 150 diamantmi v celkovej cene 90.000 Eur! Mimochodom, hodinkami tejto značky sa môže pochváliť mnoho významných ľudí, medzi inými aj herec Gérard Depardieu. “Viem, niekto by si kúpil za túto cenu jazdené Ferrari, ale ja ako miliovník hodiniek som dal prednosť týmto granátom,” dodal Peťo na margo svojich hodiniek.

Zbierka hodiniek Petra Dubaja

Model: Breitling Black Diamond Super Avenger, 44.900 USD

Diamantové Breitlingy si Peter zakúpil priamo na dovolenke v Miami za 44.900 dolárov, čo je v prepočte cca 35.000 Eur, takže cena nejakého BMW strednej triedy. Hodinky zdobí 1200 čiernych diamantov a sú špecifické tým, že boli robené na mieru. Diamanty majú približne 52 karátov.

Model: Breitling Chronomat Evolution Gold, 10.500 eur

Ako sa hovorí – trpezlivosť ruže prináša. Tieto zlaté Breitlingy vraj Peťo zháňal dosť dlho, nakoniec si ich za 10.500 eur zakúpil na svojom poslednom výlete v Barcelone.

Model: Rolex Daytona GOLD/ DIAMOND, 19.000 eur

Pôvodná cena zlatých hodiniek Rolex Daytona GOLD/Diamond bola cca 19.000 eur, Peter si ich však zakúpil od známeho, ktorý mu ich po pár mesiacoch nosenia predal za 13.000 eur.

Model: Breitling Black Diamond Super Avenger, 29.000 USD

Kvôli týmto hodinkám Peter vycestoval na otočku do New Yorku, kde za ne zacvakal 29.900 dolárov. Ide o exkluzívny kúsok, ktorý v Európe len tak ľahko nezoženiete.

Model: CVSTOS Challenge R, 90.000 eur

Petrove najdrahšie hodinky osadené vyše 150 diamantmi. Tento unikátny kúsok vyrobený na mieru ho vyšiel na 90.000 eur!

 

 

 

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto/Videá: Instagram, Peter Dubaj