Home MIX Ľudia opäť zúria: To, kvôli čomu ste chodili na Facebook, je preč!

Ľudia opäť zúria: To, kvôli čomu ste chodili na Facebook, je preč!

0
Ľudia opäť zúria: To, kvôli čomu ste chodili na Facebook, je preč!

Facebook sa neustále snaží prichádzať s novinkami, z ktorých niektoré nie sú zrovna tou najšťastnejšou voľbou. Prvou z “podpásoviek” od zakladateľov tejto “modrej drogy” bol Prieskumník spôsobujúci, že príspevky od našich obľúbených stránok už na nástenke nenájdeme.

Ďalšia novinka taktiež nepatrí medzi tie, za ktoré by sme Zuckerbergovi bozkávali nohy. Ešte donedávna sme si mohli upozornenia pozrieť veľmi jednoduchým spôsobom, keď nám na ikonke “zemegule” zablikalo číslo (tým šťastnejším aj viac ako jedna) a po jeho rozkliknutí sme našli všetky upozornenia pekne pokope. S tým je však koniec.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Po novom sa budú upozornenia deliť na “nové” a “staršie”. Facebook tým pádom rozhodne o tom, čo sa vám zobrazí v sekcií “nové”. Zhodnotí, čo je pre vás relevantné a čo nie. Prečítané upozornenia a tie, ktoré vraj nie sú pre vás také dôležité, budú presunuté do sekcie “staršie”.

Táto “novinka” nahnevala obrovské množstvo používateľov, ktorí sú z najnovších zmien čoraz viac a viac podráždení. Ľudia chodili na Facebook práve kvôli tomu, aby sa rýchlo a jednoducho dostali k informáciám, ktoré chceli vedieť. Teraz je to však o niečo zložitejšie. Má to ale jednu výhodu… Nemusíte rozmýšľať nad tým, čo chcete. Facebook to rozhodne za vás. 😛

Foto: Facebook, Pexels