Úspešná a krásna americká lyžiarka Lindsey Vonn v rozhovore pre televíziu TMZ prezradila, ako to v skutočnosti bolo so s*xuálnymi radovánkami športovcov počas zimných olympijských hier a či sa ich zúčastnila aj ona.

Tento rok bolo na ZOH v kórejskom Pjongčangu športovcom rozdaných 110 000 prezervatívov. A že k využitiu ponúkanej ochrany naozaj prišlo, môžu svedčiť aj štatistiky, ktoré uverejnila zoznamovacia aplikácia Tinder. Počas priebehu hier zaznamenala aplikácia 348 % nárast používania. Takisto aj potvrdenie záujmu o danú osobu vzrástlo o 565 % a spoločná zhoda sa navýšila až o 644 %.

Dané údaje naznačujú, že olympionici teda súťažili aj za dverami hotelových izieb. Asi tomu nebudete veriť, ale 33-ročná Lindsey Vonn podľa vlastných slov zo 110 000 “čepičiek” nevyužila ani jednu. “Mňa sa to netýkalo, ale poviem vám, že rozhodne tam je veľa humbuku a akcie, trebalo by sa však spýtať niekoho iného, kto mal to šťastie, pretože ja nie,” zakončila americká bronzová medailistka. Kto by to bol čakal od blond lyžiarskej rajdy, o ktorej každý vie, že to má veľmi rada. Budeme jej teda veriť? 😛

Lindsey Vonn

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Zdroj: Ladbible.com | Foto: Instagram