Na leto sme čakali celý rok. A keď to prišlo, zase sme neboli pripravení. Na čas šľapiek (mám na mysli druh obuvi), krátkych nohavíc a tielok bez rukávov.

Ak sa vám stalo to, čo 99 % ostatným čitateľom SLOVAK MAN, že neboli počas letných mesiacov v takej dobrej forme, ako chceli byť, nič nie je stratené. Leto je tu totiž ešte oficiálne do 23. septembra, a ako sa ukazuje posledné roky, ešte zvykne chvíľu potiahnuť.

Mám pre vás niekoľko tipov, ako môžete ešte rýchlo vylepšiť, čo sa dá:

  1. Voľné oblečenie – poznáte tie typy, ktoré keď sa oblečú, vyzerajú ako jaternica? Ak vaša postava zodpovedá tomuto „štandardu“, voľné oblečenie to spraví.
  1. Sťahujte brucho, kde sa dá – ja to tak robím stále ;-) Skúste ho držať v miernom stiahnutí a vypnite hruď. Tento malý trik vám okamžite pridá o 20 % väčší dojem svalnatosti (mám to overené).
  1. Ak dôjde reč na to, ako zle vyzeráte, presvedčivo hovorte, že ste práve v objemovke (povedzte, že máte tréning „Korte“ a pracujete na väčšom objeme svalov). Ďalej pokračujte, že takto ste spokojný a tehličky na bruchu sa vám nepáčia.
  1. Ak vám ide o baby a vyzeráte fakt hrozne, nevešajte hlavu. Uvedomte si, že čo sa týka krásnych žien, sú oveľa dôležitejšie veci ako výzor – veľa peňazí a moc…
  1. Pri chôdzi nedávajte ruky od seba, aby ste vyzerali svalnatejší.  Je to smiešne. Ale nehovorte to tým, čo tak chodia, určite by ich to nasralo ;-)

Toto je iba pár rýchlych tipov na tohtoročný záver leta. Ak ale chcete skutočne dobre vyzerať, začnite už teraz. Dajte si pozor, aby ste budúci rok neľutovali, že ste to zase nestihli a nehľadali „rýchle tipy na poslednú chvíľu“.

Boris Prekop

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.