Ja viem, zdá sa to absurdné, keď vonku mrzne, ale leto je tu už čochvíľa. Ak chcete počas neho konečne dobre vyzerať, musíte začať na sebe makať už teraz. V máji je už neskoro!

Kopec ľudí chce v lete vyzerať super, ale spamätajú sa až na jar, keď začne byť teplo a vtedy skúšajú všetko možné aj nemožné na poslednú chvíľu. Čas sviatočný a prežierací je už za nami, takže šup-šup moji zlatí, prestaňte na to kakať a začnite na sebe konečne makať! Vážne, nemáte na čo čakať!

Nemyslite si, že svaly naberiete rýchlo a už vôbec nie ľahko. Chce to nejaký čas a aj úsilie. Začiatkom roku je to správne obdobie na zmenu. Ak budete vytrvalí, do leta je to povedzme 5 – 6 mesiacov a ak každý mesiac schudnete kilo – dve tuku, v lete budete vyzerať jak lusk. Alebo si to nechajte na poslednú chvíľu a potom držte bláznivé diéty, s ktorými to aj tak pravdepodobne nestihnete.

svaly

Zdravým spôsobom sa dá 1 – 2 kg tuku mesačne zhodiť pomerne v pohode. To isté platí aj o naberaní svalov. Kilo, maximálne dve za mesiac sú ok. Áno, všetci poznáme prípady ľudí, ktorí schudli 10 kg za 2 týždne alebo zrazu musia chodiť cez dvere bokom (kvôli širokým ramenám), ale toto nemôžem odporúčať – ani náhodou! Takéto extrémy vyžadujú svoju daň, často aj v podobe zdravia a sú iba dočasné.

Správny SLOVAK MAN vie, že cvičiť sa má po celý rok a na leto sa treba pripraviť už teraz. Vraj ženy letia hlavne na bohatých, no vyzerať dobre tiež nie je na zahodenie. Možno s vami budú chcieť potom podvádzať svojich bohatých, ale rozkysnutých frajerov.