Po tom, čo singel Vypeckuj rádio od Mira Jaroša a Dominiky Mirgovej rozozvučal a dobyl slovenské rádia, sa konečne dočkal videoklipu. Ten je poriadne odviazaný a predovšetkým letný.

Hlavým hrdinom videoklipu je vyšportovaný plyšový macko, ktorý si užíva bezstarostný život leta, jazdí na kabriolete, žúruje a masíruje zadočky ženám na pláži. Dokonca čelí ponuke na orál od modelky, ktorej umelecké meno je Mia Bella.

Samotný Miro Jaroš sa vyjadril, že videoklip je tak trochu nadsázka, trochu klišé a trochu gýč. K hit Vypeckuj rádio veľkou mierou prispela aj čerstvá mamička Dominika Mirgová, ktorá popri materských povinnostiach stíha i hudobné vystúpenia a natáčania videoklipov. Zaujímavosťou je, že ako saxofonista na ulici sa predviedol práve speváčkin otec a hudobník Miroslav Mirga.

Snímku má na starosti Marco Procházka, singel produkoval DJ Metal, ktorý spolupracoval s producentom Jakubom Mišíkom alias Demexom. Zvukom saxofónu prispel Mário Gapa Garbera a tanečne sa predviedli Flame Dance Company.

Zdroj: Youtube