Jeden z najlepších hráčov sveta, ak nie vôbec ten najlepší, Lionel Messi pred pár dňami šokoval svojou novou kérkou. Doteraz mal Leo tetovaní hneď niekoľko, no tým najnovším to asi poriadne prepískol. Jeho nová ozdoba tela nenechala chladným ani legendu Manchesteru United Erica Cantonu!Keď sa povie meno Lionel Messi, mnohým napadne Cristiano Ronaldo. A platí to aj naopak. Večné porovnávanie týchto dvoch borcov môžeme aplikovať aj na tému tetovania. Zatiaľ čo portugalský futbalista nemá na svojom tele žiadne, argentínsky loptový virtuóz ich má hneď niekoľko. A kvôli tomu poslednému sa stal terčom posmeškov po celom svete. Za hlavu sa chytajú aj skalní fans Barcelony.

messi
Staré tetovanie Lionela Messiho

Na svojej magickej ľavačke mal Messi tetovanie už dávno, a to vôbec nevyzeralo zle. Jemu sa však očividne nepáčilo a rozhodol sa pre zmenu. Z pôvodných motívov ruží, meča či anjelských krídel zostali už len ruky jeho syna Thiaga, futbalová lopta a obľubené číslo 10. Inak je jeho predkolenie jedna veľká čierna machuľa.

messi1
Nové tetovanie Lionela Messiho

Z kedysi nenápadného týpka sa stal futbalista, ktorý so svojím zovňajškom experimentuje viac ako vyhlásený metrosexuál CR7. Všimla si to aj legenda Manchesteru United Eric Cantona. Ten si na adresu barcelonského superhráča neodpustil pár uštipačných poznámok: “Čo sa to deje s Lionelom Messim? Peroxidové blond vlasy, ryšavá brada? Stal sa hlavným spevákom chlapčenskej kapely?” Známy búrlivák pre televíznu stanicu Eurosport v kritike pokračoval ďalej: “Keď sa dal potetovať, bol som znepokojený, ale toto? Ktokoľvek mu to robil, mal by sa hanbiť. Zmenil nášho hrdinu na úbohého Justina Biebera!”

Páči sa vám nové tetovanie Lionela Messiho?

Loading ... Loading ...

Zdroj: Goal.com | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).