Konečne priznala farbu a povedala, prečo odrazu utiekla z Farmy. Ak si myslíte, že dôvodom bol vtedy iba osemmesačný syn mladej mamičky Lenky Horníkovej, ste na omyle!

Krásnu brunetku Lenku Horníkovú si pamätáte asi najmä vďaka desiatej Farme. Lenka v nej však nepobudla príliš dlho, z minúty na minútu totiž utiekla bez toho, aby o tom informovala štáb. To sa udialo iba po týždni účinkovania v reality šou, tesne pred tým, ako si mala zmerať sily v dueli s Michaelou Štefánikovou.

V tom čase Lenka tvrdila, že konala takto radikálne kvôli tomu, že je slobodná mamička a mala doma iba osemmesačného synčeka. Sama tvrdila, že jej to je prednejšie, než výhra 75 tisíc eur. Vyzerá to však tak, že teraz na Instagrame priznala pravý dôvod úteku a so synom to nemá vôbec nič spoločné!

„Ja som človek, ktorý má rád akciu a čakala som, že tam bude sranda a už ten prvý týždeň ma to tam strašne nebavilo, podľa mňa tam boli veľmi nevýrazné osobnosti, tak som odtiaľ proste išla,” odpovedala na otázku, prečo odišla z Farmy. Tým prekvapila asi nejedného fanúšika…

Foto: Instagram/Malenahari | Video: Streamable.com, Instagram/Malenahari