Možno patríte medzi ľudí, ktorí milujú adrenalín, avšak pri nasledujúcich záberoch sa zastaví dych aj tým najväčším odvážlivcom. Azda nikoho neprekvapí, že video pochádza z Ruska.

25-ročný parkourista, herec a kaskadér Sergey Shorokhov je známy svojimi šialenými kúskami. Nechýbalo však veľa a ten posledný počin mohol byť jeho naozaj posledný. Na jednej z budov v Petrohrade natáčal ďalšie zo svojich videí, pričom skákal na streche 25-poschodovej budovy. Pri prechode jedným úsekom si ale nevšimol natiahnuté káble, o ktoré zavadil. Akoby zázrakom sa dokázal zachytiť a nebyť jeho kamaráta na streche, Sergey by už zrejme doskákal. K šialenému videu pridal aj popis:

„Včera som sa ocitol v náručí smrti a druhýkrát som sa narodil. Mám jazvy na bruchu a prstoch. 25 rokov, 25 podlaží, 10 sekúnd po smrti. Skúsenosť, ktorú si zapamätám do konca života. Kamarát Zlat ma zachránil. Elektrický prúd sa ma snažil zhodiť dole, avšak cítim, že svet ma stále potrebuje. Moja misia ešte neskončila. Ale som rád, že sme sa stretli tvárou v tvár, Smrť, pretože šťastie vo mne zosilnelo. Ďakujem za túto skúsenosť. Poďme sa pozrieť, ako na moje šialenstvo zareaguje svet!“

Celé video nájdete >>TU<<

Zdroj: Instagram.com/Serzhlife | Foto: YouTube