Komiksy, všade samé komiksy. Žáner, ktorému sa filmový svet dlho vyhýbal až napokon zistil, že sa jedná o zlatu baňu. Už budúci rok nás čaká ďalší seriál z dielne televíznej stanice The CW, vďaka ktorej sa zrodil seriál Arrow a The Flash, Legends of Tomorrow.

Nový prírastok z dielne The CW bude inšpirovaný udalosťami komiksu z dielne DC Universe z 80-tych rokov. Dej seriálu by sa mal odohrávať v budúcnosti, avšak ďalšie detaily o samotnom seriáli nie sú známe. Názov Legends of Tomorrow je zatiaľ pracovný a časom by sa mohol zmeniť. Čo však vieme naisto, je to, kto si v seriáli zahrá hlavné postavy. Tešiť sa môžeme na Victora Garbera alebo Brandona Routha, ktorý si opäť zahrá Atoma známeho zo seriálu Arrow. Chýbať nebude ani duo Wentworth Miller a Dominic Purcell, ktorí stvárnia už dobre známych zločincov Captaina Colda a Heatwave. Mužské osadenstvo určite poteší návrat herečky Caity Lotz, ktorá si tentokrát zahrá White Cannary. No a čo by to bol za seriál, ak by sa v ňom neobjavilo hneď niekoľko nových postáv. Mentorom našich legiend sa stane herec Arthur Darvill, avšak okrem neho sa nám predstaví i herečka Ciarra Renee, ktorá si zahrá známu superhrdinku z komiksu Hawkgirl.

Ako môžete vidieť, o herecké hviezdy, krásne ženy a hrdinov nebude núdza. Na to ako tento nový počin dopadne u fanúšikov, si budeme musieť počkať. O novinkách týkajúcich sa seriálu vás budeme informovať, takže nás sledujte aj naďalej.

https://www.youtube.com/watch?v=4MubNoWQiSc

Foto: newsarama.com

Autor: Matej M.