Určite mnohí z vás poznajú kedysi slávnu pop-punkovú alebo ak chcete punk-rockovú kapelu Blink-182. Tá vystupovala prevažne v trojčlennom zložení, pričom bicie mal “pod palcom” Travis Barker. Ako vyzerá známy bubeník dnes? 

Rodák z Kalifornie Travis Barker sa preslávil ako bubeník kedysi extrémne úspešnej skupiny Blink-182. Je označovaný za prvého punkového bubeníka, ktorý sa stal celebritou. Má na svojom konte aj vlastné sólo albumy a okrem mnohých iných projektov bol aj pri poslednom albume Blink-182 s názvom California, ktorý vyšiel ešte v roku 2016.

Blink-182 – California (Celý album)

Barker je okrem punku spájaný aj s viacerými inými hudobnými žánrami. Má za sebou spolupráce s Dj-mi, rapermi, počas roka 2018 nahral dokonca aj niekoľko metalových songov. Hoci to znie až neuveriteľne, tento potetovaný chlapík nedávno oslávil už 43 rokov a pozrite, ako vyzerá teraz.

Travis Barker počas najväčšej slávy Blink-182

Travis Barker 2019

Foto: Instagram/Travisbarker, Wallpaperlepi.com, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D