Neexistuje snáď človek, ktorý by nevidel legendárne komédia Ace Ventura, Blbý a blbší, Maska či Klamár, klamár. Ich hlavný hrdina Jim Carrey sa nimi do histórie filmovej kinematografie zapísal hrubým písmom ako jeden z najlepších komikov všetkých čias. Dnes by ste ho však už nespoznali!Jim Carrey nikdy nepatril medzi sladkých chlapcov, ktorých by mali dievčatá vylepných nad posteľou. Oplýval, a ešte stále oplýva, obrovskou charizmou a hlavne vtipom, vďaka ktorým je mu okolo prsta omotaný celý svet.

V súčasnosti má obľúbený herec 55 rokov a svojim výzorom ani zďaleka nepripomína filmovú hviezdu, ale skôr bezdomovca. Pod nelichotivý zovňajšok sa možno podpísala i samovražda jeho poslednej priateľky, ktorá si siahla na život v roku 2015, týždeň po ich rozchode.

 Ace Ventura

Maska

Blý a blbší

Jim Carrey v súčasnosti

Foto: Twitter, giphy.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.