Komediálna séria Prci prci prcičky patrí k tomu najkultovejšiemu, čo kinematografia posledných dvoch dekád ponúka. Od prvej snímky ubehlo už neskutočných 20 rokov, od tej druhej 18. Ako vyzerajú herci z prvých dvoch častí teraz v roku 2019? Pozrite sa sami!

Asi niet mladého človeka, ktorý by nikdy nevidel kultovú americkú komédiu Prci prci prcičky (American Pie). Prvá časť tejto série uzrela svetlo sveta v roku 1999 a spôsobila taký obrovský ošiaľ, že o dva roky neskôr bolo natočené druhé pokračovanie a v roku 2003 tretie s podtitulom Svadba.

Dnes už legendárne Prcičky sa následne dočkali ešte niekoľkých pokračovaní, konkrétne štyroch, ktoré sa síce niesli v podobnom duchu, ale herecké obsadenie sa zmenilo a na prvé tri časti nadväzovali len nepriamo. V roku 2012 sa v snímke s podtitulom Školský zraz ale opäť objavili všetky známe tváre z prvých troch Prcičiek a dokonca sa špekuluje aj o filme s názvom Prci prci prcičky 5, v ktorom by taktiež mali učinkovať všetci hlavní hrdinovia prvotných dielov.

Hoci to znie až neuveriteľne, od prvej časti Prci prci prcičky uplynie v roku 2019 presne dvadsať rokov a od tej druhej 18. Pozrite, ako sa hlavné postavy kultovej komédie za ten čas zmenili a ako vyzerajú teraz.

Prci prci prcičky: Vtedy a teraz (2019)

Foto|Video: YouTube