Kto z nás by nepoznal kultovú americkú komédiu Prci prci prcičky, v origináli American Pie. Znie to neuveriteľne, ale od prvej snímky z tejto série filmov ubehlo už 18 rokov. Ale sme zostarli, čo? Nuž, podobný osud stretol aj hlavných hrdinov spomínaného filmu. :) 

Prci prci prcičky je americká komédia, ktorá uzrela svetlo sveta v roku 1999. Partia mladých chalanov končí strednú školu a riešia vo svojich životoch tri dôležité veci. Ako zvládnuť maturitu, kam ísť na výšku a s ktorou si konečne vrznúť. Vtipná komédia napríklad priniesla svetu termín MILF, u nás vtedy prekladaný ako MCBP.

Prvý film Prci prci prcičky z roku 1999 bol v roku 2012 portálom Love Film označený za siedmu najvtipnejšiu komédiu všetkých čias. Prcičky sa dočkali siedmych pokračovaní a zatiaľ posledným bola snímka Prci prci prcičky: Stretávka. Aj od tohto filmu však už ubehlo dlhých 5 rokov. Pošepkáva sa, že v roku 2017 by sa mohlo natáčať ďalšie pokračovanie nadväzujúce na už spomínanú časť Stretávka, ale zatiaľ nebolo nič oficiálne potvrdené.

Herci z Prci prci prcičky: Vtedy a teraz

Video: YouTube | Foto: Instagram, YouTube